BSS/OSS

DLA OPERATORÓW TELEKOMUNIKACYJNYCH

EWIDENCJA SIECI

TELEKOMUNIKACYJNEJ

PROFESJONALNY

SYSTEM BILINGOWY

NOWE

SPOJRZENIE NA INFORMOWANIE

BEZPIECZEŃSTWO

SYSTEMÓW IT

O NAS

Istniejemy na rynku od 1994 roku. Śledząc nieustannie nowe trendy i możliwości technologiczne dostarczamy profesjonalne rozwiązania informatyczne i telekomunikacyjne dla wielu branż polskiej gospodarki, jak również jednostek i organizacji publicznych.
Łączymy wieloletnie doświadczenie z wysoką jakością.

Jesteśmy polską firmą, ale współpracujemy z wieloma renomowanymi, zarówno światowymi,
jak i krajowymi markami.

Sekretem naszego sukcesu pozostają niezmiennie ludzie. Zgrany zespół doświadczonych specjalistów pozwala nam tworzyć zaawansowane rozwiązania szyte na miarę potrzeb klientów.

Nasza oferta to nie tylko nowoczesne systemy i serwis, ale również profesjonalne doradztwo
oraz usługi projektowe. Dzięki indywidualnemu podejściu, począwszy od fazy projektowej nasze rozwiązania są zawsze idealnie dostosowane do potrzeb użytkownika.

AKTUALNOŚCI

Aktualizacja PLICBD2

10 lipca 2019r. Urząd Komunikacji Elektronicznej wprowadza zmiany w platformie PLI CBD. Przygotowaliśmy uaktualnienie kontrolera PLI CBD2,

Więcej…

XXIV Konferencja KIKE


W tym roku lato rozpoczyna się dla nas XXIV Konferencją KIKE w pięknym, bieszczadzkim Arłamowie. Jest nam niezmiernie miło, że możemy być członkiem tej instytucji i brać udział w konferencji. Do zobaczenia

Więcej…

Jubileusz 25-lecia firmy...Tak się działo


W minionym tygodniu oficjalną Galą w hote;u Belweder w Ustroniu pracownicy firmy zainaugurowali oficjalnie obchody 25-lecia COMFORTEL. Zapraszamy do galerii z tego ważnego dla nas wydarzenia. Kolejne wciąż przed nami.

Więcej…

NASI KLIENCI